רויטל בן דוד

מנכ"לית – מתכננת & מעצבת

רויטל נולדה לתוך עולם היזמות והבניה, לאב קבלן שעסק בביצוע של עבודות עפר ברחבי הארץ בשנות קום המדינה. בני משפחתה עוסקים בענף כיזמים וכקבלנים. מגיל צעיר, למדה את עבודת השטח, את כושרה של ההתמדה, האמונה והעקביות. יחד עם שילוב האומנויות החזותיות שליוו אותה מגיל צעיר ללימודי עיצוב פנים, פתחה נגרייה בשנת 2,000 לרהיטי ילדים שנסגרה כארבע שנים לאחר מכן כתוצאה מהאינתיפאדה, אולם נותרה עמה הבנת החשיבות של תכנון ומוקפד משלב ההתחלתי של הבניין ועד לקנה המידה של המוצר היחיד. 

במקביל לעסק הרהיטים, רויטל תכננה ועיצבה בתים פרטיים למעמד הבינוני, הבינוני-גבוה והעשירון העליון בארץ. בהמשך הדרך, עבדה על מספר פרויקטים מורכבים באירופה, בעיקר בעיר בודפשט-בהונגריה ובמילאנו-איטליה.

בשניים וחצי העשורים האחרונים, הייחודיות של רויטל נסובה בין אמנות התכנון והעיצוב לבין ניהול הביצוע באתר הבנייה – בין זיהוי צרכיהם וחלומותיהם של הלקוחות לבין עבודה בצד תנאים ונסיבות, להוצאת הפרויקט מן הכוח אל הפועל. אחראית על קבלת החלטות אסטרטגיות בזמן התכנון, הנעת הפרויקט לביצוע והבטחת שליטה כוללת בתקציב ובבעלי המקצוע השונים.

 

רויטל מאמינה ביושרה, אתיקה, מקצועיות מתחדשת ומעל הכל – יחסי עבודה מיטיבים ונעימים.

אביתר בן דוד

סמנכ"ל ומנהל שיווק

אביתר נולד לתוך עולם הטכנולוגיה והשיווק ולמשפחה העוסקת בענף הבנייה – יזם נדל"ן, מתכננת ומעצבת ומתכנן ערים.

אביתר שירת כמפקד בסיירת גבעתי ולוקח חלק במלחמת "חרבות ברזל". כיום סמנכ"ל החברה מהווה גורם ניהולי בכיר בחברה לפיכך תפקידיו נובעים מחזון וייעוד החברה.

משמש כשותף למנכ"לית. מהווה יד ימינה ומסייע לה בכל הדרוש בתחומים מרכזיים במסגרת תפקידו המקצועי והניהולי. אביתר מהווה גורם ניהולי בכיר בחברה לפיכך תפקידיו נובעים מחזון וייעוד החברה. יוצר סביבת עבודה ומוביל את צוות העובדים לפיתוח אישי ומקצועי.

עוסק באסטרטגיה לפיתוח עסקי ושיווקי של החברה נותן שירות מקצועי, מהימן ואמין לחברה. בעל מוסר עבודה גבוה. יש לו יכולת מאקרו ברמה גבוהה וחשיבה תכנונית לטווח ארוך.

באחריותו ניתוח ואופטימיזציה העתידית של תחום האדריכלות ועיצוב הפנים בארץ. בעל מעוף, חשיבה ריאלית ויכולת להביא לידי ביצוע את החזון הדמיוני.

משמש כיועץ אישי בתחום האסטרטגיה למנכ״לית תוך מתן שירות ניהול שוטף של המדיה החברתית תוך ניהול התקציב.

מנהל את גיוס העובדים, וגיוס הספקים ואנשי המקצוע.

אסתר קוזלובסקי

הנדסאית אדריכלות

אסתר נולדה בבוליביה ועלתה בגיל 6 לארץ עם משפחתה מתוך ציונות ואהבה למולדת.

אסתר נשואה ואמא לילדה.

סבא של אסתר איש נדל״ן מצליח בבוליביה ומשם הזיקה לעולם האדריכלות והעיצוב.

אסתר התחילה את לימודי האדריכלות במכללת מגן וסיימה בהצטיינות.

אסתר עסקה בשנים האחרונות בתכנון ועיצוב בתי יוקרה פרטיים ברחבי הארץ. כמו כן מתמחה בכל שלבי התכנון, משלב ההיתר ועד לשלב עיצוב פרטני. תחום ההתמחות בתכנון אדריכלי, בהכנת תוכניות עבודה, בפירוט פרטי בניין ומִפרטים טכניים, תוך שימוש בטכניקות ובחומרי בנייה חדישים.

אסתר אחראית על חתימה על היתרים, מעקב אחר תהליכי רישוי בתוכנית הבינוי העירונית (תב"ע) ואחרי היתרים אשר הוגשו על ידי החברה. עריכת תיאום בין המעורבים בהיתר לבין הרשות המקומית אליה הוגשה בקשת ההיתר. תקשורת מול יועצים והתאמות לפני ביצוע. בנוסף פיקוח על מסירת תכניות ביצוע לספקים, תוך דגש על פגישות הבהרה והחתמה על התכנית.

אסתר אדריכלית המשרד אחראית על תכנון קפדני, שרטוט ומעקב אחר פרויקטים משלב התכנון ועד המבנה המוגמר, תוך התחשבות בסביבתו החיצונית של המבנה ותכנון פנים הבית ועיצובו, תוך מתן מענה להיבטים הפונקציונאליים והעיצוביים.

מאמינה בעבודה על פי ידע, חוקים ותקנים מחמירים המתווים את שלבי התהליך השונים בתכנון ובתוכניות עבודה תוך דיוק ופרפקציוניזם, יחד עם מעוף והבנת צרכי הלקוח, עד לתוצאה המושלמת.

יוצרת תשתית למעקב אחר עובדים, לקוחות, ספקים, רשויות, טכנולוגיות. מנהלת קשרים ואינטראקציה מקצועית עם צוות פנימי, לקוחות חיצוניים, ספקים ובעלי עניין אחרים. אחראית על מערך שירות לקוחות וטיפול בפניות, מתן פתרון בעיות ושמירה על קשרים חיוביים.

לידור בן דוד

מנהל פרויקטים ומתכנן ערים

בשנים האחרונות עסק בתכנון אסטרטגי מתארי במשרד רחמימוב אדריכלים ומתכנני ערים בע"מ בהובלת תכניות מרובות צוותים, אינטרסים ורשויות מקומיות וכן בתכנון ובניהול צוותי עבודה בתחום האנרגיות המתחדשות בחברת אנרג'יקס אנרגיות מתחדשות.

לידור קידם גם מחקר אקדמי אודות שינויים בשיח חברתי סביב דפוסי הבינוי בירושלים ומאבקים סביבתיים (תזה מצטיינת לתואר שני בהדרכת פרופ' ערן פייטלסון, האוניברסיטה העברית בירושלים). 

 לידור מאמין בקשב, פתיחות ושיח מתמיד.

עדן מוטולה

מנהלת אדמיניסטרציה

עדן נולדה לעולם הבניה עם אבא מנהל עבודות עפר ותשתית ברחבי הארץ. עדן בעלת תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במשאבי אנוש ושיווק ופרסום. לפני כשנה השתחררה משירות קבע בצבא כאשר התפקיד המשמעותי בשירות הצבאי היה מפקדת בית דפוס צבאי.

עדן עוסקת בפעילות העיקרית של המשרד ווודא שהתהליכים המנהליים מתבצעים בצורה חלקה ויעילה. מהווה עמוד השדרה של תפעול יעיל והצלחה ארגונית.

יוצרת תשתית למעקב אחר עובדים, לקוחות, ספקים, רשויות, טכנולוגיות. מנהלת קשרים ואינטראקציה מקצועית עם צוות פנימי, לקוחות חיצוניים, ספקים ובעלי עניין אחרים. אחראית על מערך שירות לקוחות וטיפול בפניות, מתן פתרון בעיות ושמירה על קשרים חיוביים.

עדן אחראית, בעלת כישורי ארגון וניהול זמן ויכולת עמידה בתנאי לחץ.

באישיותה המיוחדת מובילה תרבות עבודה חיובית ופרודוקטיביות של העובדים דבר התורם לשליטה מוחלטת בכל הפרויקטים בחברה. מייצרת באופן מופתי סינרגיה בין הגורמים במשרד ללקוחות והספקים. בנוסף, מכניסה אווירה של בית למשרד דבר המשפיע באופן ישיר על שייכות ואירוח עילי ללקוחות .

משמשת כיועצת תהליכים ארגוניים לטובת הפיתוח העסקי של החברה.